coaching kraków

Zapraszam jeśli chcesz popracować…

  • nad nieśmiałością, asertywnością, pewnością siebie,
  • nad motywacją
  • nad odnalezieniem ścieżki życiowej
  • bo masz trudności w komunikacji – nie dogadujesz się z osobami w swoim otoczeniu / popadasz w konflikty
  • bo wyznaczasz cele, ale ich nie realizujesz
  • bo często wpadasz w złość, frustrację i zniechęcenie
  • bo masz nawyki, które ci nie służą
  • bo chciałbyś myśleć o sobie lepiej
  • bo… (jaki jest Twój cel na sesję?)

Zapraszam na Coaching

Sesje coachingowe odbywają się według ustalonego harmonogramu

Forma: kontakt osobisty, skype – video rozmowa, telefon.
Kontakt osobisty: Najczęściej – gabinet w Krakowie

„Większość nauczycieli traci czas na zadawanie pytań, które mają ujawnić to, czego uczeń nie umie. Nauczyciel z prawdziwego zdarzenia stara się za pomocą pytań, ujawnić to, co uczeń umie lub czego jest zdolny się nauczyć.” 

– A. Einstein

Czy potrzebuję coachingu?

Czujesz, że stoisz w miejscu? Popadłeś w rutynę? Nie wiesz jak postawić kolejny krok? Czujesz, że możesz więcej, jednak nie wiesz jak ruszyć do przodu? Coaching pomoże zidentyfikować i zmienić te obszary życia, przez które nie wykorzystujesz swojego potencjału.

Jaką rolę pełni coach?

Coach nie jest osobą, która wprowadzi zmiany w Twoim życiu za Ciebie – jest osobą, która wesprze cię w odnalezieniu właściwego kierunku i dostarczy potrzebnych narzędzi, dzięki którym samodzielnie dokonasz zmiany w swoim życiu lub podejmiesz kroki wymagane do osiągnięcia celu. Coach jest nauczycielem. Pomaga odnaleźć tą właściwą drogę i najbardziej odpowiednie pomysły do realizacji postawionych celów lub rozwiązania konkretnych problemów.

Jak wygląda sesja coachingu?

Sesja coachingowa to indywidualna praca 1:1 w relacji klient – coach. W trakcie coachingu pracujemy między innymi nad wzrostem wybranych przez Ciebie kompetencji, przyjrzymy się Twoim przekonaniom oraz nawykom. W swojej pracy pobudzam do autorefleksji. Obszarem mojej pracy coachingowej są zagadnienia związane z rozwojem osobistym np. odzyskanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym a rodzinnym, poprawa jakości relacji z innymi ludźmi, umiejętność wyznaczania celów oraz ich realizacji i wielu innych.

 

Telefon: 600 759 357

E-mail: kontakt@wojciechklek.pl