Inspirujące cytaty mają niesamowitą zdolność motywowania oraz zmiany naszego samopoczucia. Dlatego uważam je za tak interesujące. Jaki jest ich sekret?

Widzisz, sposób, w jaki się czujesz i myślisz o sobie, włączając w to swoje przekonania i oczekiwania dotyczące tego, co jest możliwe dla ciebie, determinuje wszystko, co ci się przydarza. Kiedy zmieniasz jakość swojego myślenia, zmieniasz jakość swojego życia – czasami natychmiast. Podobnie jak pozytywne słowa mogą sprawić, że ktoś się uśmiechnie, tak humorystyczny cytat może sprawić, że ktoś się będzie śmiał – nasze myśli reagują na emocje w czasie rzeczywistym.

Masz pełną kontrolę nad tylko jedną rzeczą we wszechświecie – twoim myśleniem – i tam właśnie pojawiają się motywujące cytaty!

11 najlepszych “Cytatów o rodzinie”

Współczesne życie wywiera presję i bywa stresujące dla na nas wszystkich, dlatego korzyści z życia w zdrowej rodzinie są ważniejsze niż kiedykolwiek. Wyzwania, które napotykamy są łatwiejsze do opanowania, gdy nie musimy stawić im czoła samotnie. RODZINA. Czym jest dla Ciebie to słowo? Jakie masz z nim skojarzenie? W tym artykule zamieszczam 11 wybranych przeze mnie cytatów. Zapraszam do lektury 🙂 (więcej…)

Czytaj dalej11 najlepszych “Cytatów o rodzinie”