UNIKANIE, WYCOFANIE, IZOLACJA Zacznij żyć życiem, którego pragniesz, dzięki technikom terapii TBT

UNIKANIE, WYCOFANIE, IZOLACJAZacznij żyć życiem, którego pragniesz, dzięki technikom terapii TBTŻycie nieustannie stawia nas w sytuacjach, w których działanie w taki czy inny sposób ma znaczenie. W mniej lub bardziej…

Czytaj dalejUNIKANIE, WYCOFANIE, IZOLACJA Zacznij żyć życiem, którego pragniesz, dzięki technikom terapii TBT
Read more about the article Zalękniony mózg
zaburzenia lękowe książka

Zalękniony mózg

Osoby zmagające się z napadami lęku często nie są świadome mechanizmów i miejsc powstawania tego odczucia. Neuronauka określa je bardzo precyzyjnie – lęk rodzi się w ciele migdałowatym odpowiadającym za reakcje na zewnętrzne bodźce typu „walcz lub uciekaj” oraz w korze mózgowej związanej z naszymi myślami, czyli zamartwianiem się, obsesjami i ruminacjami. Co jednak ważniejsze, współczesna wiedza o budowie mózgu pozwala nam wreszcie przejąć nad nim kontrolę! (więcej…)

Czytaj dalejZalękniony mózg
Read more about the article W sieci natrętnych myśli. Jak uwolnić się od bezustannej walki z lękiem i niepokojem
depresja książki psychologiczne

W sieci natrętnych myśli. Jak uwolnić się od bezustannej walki z lękiem i niepokojem

Możesz sobie wszystko dokładnie zaplanować. Możesz wziąć pod uwagę każdy możliwy scenariusz. Możesz zabezpieczyć się na wszelki możliwy wypadek. Jednak nic nie uchroni cię przed faktem, że czasami sprawy przybierają naprawdę zły obrót i zdarzają się rzeczy, na które zupełnie nie jesteś przygotowany. (więcej…)

Czytaj dalejW sieci natrętnych myśli. Jak uwolnić się od bezustannej walki z lękiem i niepokojem

W PUŁAPCE MYŚLI Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem

Jedna z najlepszych książek samopomocowych ostatnich lat nareszcie ukazuje się w Polsce. Co czyni ją tak wyjątkową? Stanowi ona doskonałe połączenie wyników najnowszych badań z niezwykle skutecznymi i praktycznymi poradami do wykorzystania od zaraz. Tekst został napisany niezwykle przystępnym językiem, pozbawionym sztampowego żargonu psychologicznego, dzięki czemu czyta się go jednym tchem. Dlatego W pułapce myśli to nie tylko fascynujący przewodnik po ludzkim umyśle, ale przede wszystkim rewolucyjne narzędzie służące zmianie własnego życia. (więcej…)

Czytaj dalejW PUŁAPCE MYŚLI Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem