fbpx

Kursy rozwojowe

Program Zmiany Myślenia
Cena: 129,00 zł

 30 dniowy kurs mający na celu wprowadzanie pozytywnych schematów myślenia oraz proaktywności – nastawienie na działanie.

Świadome emocjeKurs zarządzania emocjami
Cena: 299,00 zł

Masz wrażenie, że dosięgła Cię stagnacja braku zmian, mimo tego, że zmian potrzebujesz i pragniesz? Masz kłopot z utrudniającymi Ci życie emocjami? Czujesz się pogrążona/y w chaosie, niepewności i trudnych emocjach, nie wiesz, czego chcesz i masz wrażenie, że największym utrudnieniem na drodze do zmiany jesteś Ty sam? Pragniesz równowagi emocjonalnej i pełnego życia?

Świadoma zmianaIndywidualny program wsparcia
Cena: 799,00 zł

Proponuję ci 20-dniowy Indywidualny Programu Wsparcia. Celem programu jest Twoja samodzielna praca na rzecz odzyskania kontroli nad swoim życiem, zrozumiem własnych mechanizmów psychologicznych, poznanie osobistych skryptów i wzorców zachowań a przede wszystkim wyzwalaczy emocjonalnych.

100 inspirujących myśli Cena: 0,00 zł

Darmowy e-book zawierający “myśli” autorów, które mnie ukształtowały. Znajdziesz w nim cytaty z szerokiego przekroju dziedzin, takich jak filozofia, biznes, psychologia. E-book jest opatrzony moim autorskim wstępem, zawiera również zakończenie z “niespodzianką”.

KONSULTACJA