Witaj!

Od blisko pięciu lat (kto od początku, daje „like!” :D) tworzę wpisy na Facebooku oraz publikuję wpisy blogowe, które mają Cię zainspirować, uświadomić, skłonić do refleksji lub zwyczajnie pomóc zrozumieć pewne rzeczy.

Czas płynie… pisanie i publikowanie treści zmieniło się przez te 5 lat w odpowiedzialne (tworzę dla ponda 30 tysięcy osób w social mediach) oraz  pochłaniające konkretne zasoby zajęcie. Utrzymanie bloga czyli hosting i domena oczywiście nie są jakoś bardzo drogie (ok. 120 zł rocznie), jednak każdy wpis blogowy to co najmniej 3 – 4 godziny wytężonej pracy (na ten moment samych wpisów blogowych jest 114) oraz kilkanaście – kilkadziesiąt minut post FB (przez 5 lat uzbierało się ich… ).

„Najbardziej cenną rzeczą, jaką możesz komuś dać to czas. Dajesz mu w ten sposób, cząstkę swojego życia, której już nigdy nie odzyskasz”

Z tego powodu, postanowiłem poprosić Cię o pomoc.

Zapisałem się do systemu Patrionite

Na czym  polega ten system?

Można powiedzieć, że jest to coś w stylu stowarzyszenia przyjaciół Autora. Patroni, czyli osoby które drobnymi kwotami wspierają twórczość Autora, nie tyle finansują go, co ułatwiają mu tworzenie nowego contentu oraz rozwój bloga/funpage. Jednocześnie Autor odwdzięcza im się w miły sposób (każdy „próg” – nadaje specjalne przywileje). Ty wpierasz – Ja w bardziej komfortowych warunkach tworzę dla Ciebie (8 zł to chociażby koszt paru kubków yerba mate, którą piję, żeby pobudzić kreatywność)  – tak mniej więcej działa Patrionite. Wspierając moją pracę comiesięczną wpłatą, możesz liczyć, że się odwdzięczę.

Wysokość wpłaty rozciąga się w widełkach od 8 do 512 zł.

Dlaczego taka rozpiętość?

Kwota 8 / 16 zł/miesiąc powinna być w zasięgu większości moich czytelników. Ustalając te dwa progi umożliwiam im odwdzięczenie się za pracę, którą dla nich wykonałem oraz rozwój bloga / społeczności Świadomie Przez Życie. Otrzymują też specjalne przywileje – w przyszłości z pewnością doją dodatkowe bonusy.

Kwota 44 zł/miesiąc, czyli mniej więcej równowartość dobrej książki z zakresu psychologii, to opcja dla osób, których zainteresowanie psychologią jest na wyższym poziomie. Osoby z tego progu obejmują patronatem jeden z wpisów blogowych (Limit: 8 osób)! oraz otrzymują prawo do nagród z  1 oraz 2 progu.

Kwota 126 zł/miesiąc, czyli równowartość sesji konsultacyjnej (- podatki), skierowana jest do osób (Limit: 6 osób), które doceniają w sposób szczególny to co robię i mogą pozwolić sobie na taki wydatek (to już dość duża kwota). Patroni z tego progu mogą przesyłać tematykę nowych wpisów, które pojawią się na blogu. Patroni otrzymują prawo do nagród z  poprzednich progów.

Kwota 256 zł/miesiąc, czyli równowartość sesji coachingowej dedykowana jest osobą, które chcą popracować nad swoimi celami, rozwiązać problem a przy okazji wesprzeć tworzenie bloga oraz rozwój społeczności Świadomie Przez Życie. Patroni z tego progu (Limit: 4 osoby) otrzymają prawo do sesji coachingowej / konsultacji psychologicznej. Patroni otrzymują prawo do nagród z  poprzednich progów.

Kwota 526 zł/miesiąc, ostatni próg i tylko dla 2 osób. To już duża kwota, dlatego patroni otrzymają możliwość 3 godzinnej sesji w dowolnym miejscu w Polsce. Patroni otrzymują prawo do nagród z  poprzednich progów.

Na co  przeznaczę pieniądze?

Jak już pisałem, na wydatki około blogowe oraz rozwój społeczności Świadomie Przez Życie. Planuję wrócić do nagrywania podcastów. Zebrane środki pozwolą kupić dobrej jakości sprzęt.

Żeby było jasne – doskonale wiem, że duża część osób jest w trudnej sytuacji finansowej i nawet 8 zł to sporo. Nie ma sprawy, absolutnie to rozumiem. Jeśli jednak czujesz, że kilka – kilkanaście złotych miesięcznie, jest w porządku w zamian za wysiłek jaki wkładam w tworzenie treści dla Ciebie, będę zobowiązany! I z pewnością odwdzięczę się.

Lista Patronów

Kwota 8 zł/miesiąc:

Agnieszka Dziubalska,

Kwota 16 zł/miesiąc:

 

Kwota 44 zł/miesiąc:

 

Kwota 126 zł/miesiąc:

 

Kwota 256 zł/miesiąc:

 

Kwota 512 zł/miesiąc:

 

Wszystkim patronom serdecznie dziękuję!

Dodaj komentarz