Do rzetelnej realizacji usług szkoleniowych, coachingowych, doradczych, psychoterapeutycznych może być niezbędne posiadanie danych osobowych naszych Klientów. Podanie tych danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wybranych usług. Zwyczajowo dane te są pobierane poprzez zabezpieczony formularz na stronie internetowej (wojciechklek.pl) i gromadzone w bezpiecznej, wewnętrznej bazie danych.

Zenjo Group Wojciech Klęk rejestruje Państwa dane w bezpieczny sposób. Są one przeznaczone tylko i wyłącznie do wewnętrznego użytku i kontaktowania się z Państwem. Zapewniamy pełną poufność Państwa danych. Dane są przechowywane i przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO). W każdej chwili mogą Państwo zażadąć: dostępu do swoich danych, poprawienia, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych osobowych oraz trwałego usunięcia (za wyjątkiem sytuacji przewidzianych w prawie).

W trakcie wypełnienia formularzy podają Państwo pełne i prawdziwe dane adresowe. Dane przesyłane są szyfrowanym połączeniem. Prosimy upewnić się, że w przeglądarce jest włączony ten tryb.
Jeśli chcieliby Państwo poprawić swoje dane, prosimy o poinformowanie nas o tym wysyłając e-mail na adres: kontakt@wojciechklek.pl

Zapisując się do bazy danych Zenjo Group Wojciech Klęk automatycznie wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie co pewien czas mailingów, które mogą mieć charakter informacyjny, marketingowy etc.

Jeśli nie chcą Państwo otrzymywać informacji za pośrednictwem poczty e-mail, prosimy wysłać maila o treści „STOP” na adres: kontakt@wojciechklek.pl

Na życzenie, Państwa dane mogą zostać nieodwracalnie wykasowane z naszej bazy – w tym celu proszę o poinformowanie nas o tym wysyłając e-mail na adres: kontakt@wojciechklek.pl

Strony internetowe związane z Zenjo Group Wojciech Klęk mogą wykorzystywać pliki cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji. Cookies nie są szkodliwe ani dla komputera ani dla jego użytkownika i jego danych.