fbpx

Regulacja Emocji – 10 dniowe szkolenie

Wszyscy doświadczamy różnego rodzaju emocji i próbujemy radzić sobie z nimi bardziej lub mniej skutecznie. Doświadczenie lęku samo w sobie nie jest prawdziwym problemem. Jest nim nasza zdolność do uświadomienia sobie tego lęku., zaakceptowania go, w miarę możliwości zaakceptowania go, w miarę możliwości wykorzystania oraz dalszego funkcjonowania pomimo jego odczuwania.

Bez emocji naszemu życiu brakowało by znaczenia, charakteru, intensywności, radości i więzi z innymi.

Emocje mówią nam o naszych potrzebach, frustracjach i prawach – motywują nas zmiany albo ucieczki od trudnych sytuacji, dzięki nim wiemy również, kiedy jesteśmy zadowoleni.

Wielu ludzi jednak ma poczucie przytłoczenia przez własne emocje. Obawiają się własnych uczuć i nie potrafią sobie z nimi radzić, ponieważ wierzą, że smutek lub lęk uniemożliwiają produktywne zachowania.

Dla kogo kurs regulacji emocji?

Ten 10 dniowy kurs jest skierowana do wszystkich osób, które chcą skuteczniej radzić sobie z emocjami.

Metodologia

Umiejętności, które pozwalają zarządzać i kierować emocjami, w psychologi nazywamy zdolnościami regulacji emocji. Nie musisz pielgrzymować do świętego miejsca lub wydawać dziesiątek tysięcy złotych, aby nauczyć się “tajemnej wiedzy”. Regulacja emocji  jest umiejętnością, którą można rozwijać i doskonalić, aby  zachowywać równowagą i emocjonalną stabilność wobec wyzwań, które niesie życie.

Kurs oparty jest na trzech podejściach terapeutycznych: Terapii Poznawczo-Behawioralnej, Terapii Dialektyczno-Behawioralnej oraz ACT: Terapii Akceptacji i Zaangażowania.

Jak wygląda kurs?

Kurs trwa 10 – dni “roboczych” (tak, musisz pracować jeśli chcesz mieć efekty). Od poniedziałku do piątku będziesz otrzymywał / otrzymywała materiały:

  • treści
  • kwestionariusze
  • zadania

Dzięki którym

  • zrozumiesz naturę emocji,
  • przyjrzysz się własnym wyzwalaczom emocjonalnym,
  • sprawdzisz jak aktualnie radzisz sobie z emocjami,
  • poszukasz optymalnych dla siebie stylów radzenia sobie z “trudnymi emocjami.

Ile kosztuje kurs regulacji emocji?

Kurs z wsparciem przez wiadomość messenger 89 zł brutto

Kurs z dwiema 20-minutowymi wideo konsultacjami to koszt 179zł

O autorze kursu

Nazywam się Wojciech Klęk i jestem psychologiem. Pracuję z osobami, które zmagają się z trudnościami emocjonalnym (lęki, fobie, obniżony nastrój) oraz zaburzeniami osobowości. Prowadzę sesje w gabinecie w Krakowie lub online (messenger, WhatsApp, skype). Kurs powstał na bazie moich doświadczeń zawodowych, zawarłem z nim techniki i metody zaczerpnięte z terapii poznawczo-behawioralne, terapii dialektyczno-behawioralnej oraz podejścia ACT, które pomogły wielu moim klientom. Mam nadzieję, że pomogą również tobie.

Jak się zapisać na kurs regulacji emocji?

Zgłoszenia proszę kierować na adres: kontakt@wojciechklek.pl lub messenger m.me/wojciech.klek.86

KONSULTACJA