fbpx

Psycholog online

Żyjemy w świecie, w którym możesz być otoczony przez setki ludzi, a mimo to czuć się samotnie. Ważne jest by mieć się do kogo zwrócić, gdy “sprawy stają się trudne”. Posiadanie osoby, która wysłucha z uwagą, zrozumieniem bez osądzania jest ważne dla równowagi psychicznej człowieka.

Psycholog mgr Wojciech Klęk

Psycholog Online / Psycholog Kraków

Jako psycholog z kilkuletnim doświadczeniem, wiem, że rozmowa terapeutyczna posiada wielką moc, wiem również, że nie wszyscy mają z kim szczerze i bez obawy porozmawiać o nurtujących problemach. Choć pomoc psychologiczną świadczą głównie w gabinecie w Krakowie, często otrzymywałem zapytania o konsultacje od osób czytających mój blog lub śledzące facebooka z innych miast polski czy z zagranicy. Wtedy zacząłem się zastanawiać „Jak mogę pomóc osobom, które nie mają możliwości przyjść na konsultację do mojego gabinetu?”. Odpowiedzią na to pytanie było stworzenie “psychologa online“.

Pracuję z osobami, zmagającymi się z zaburzeniami lękowymi, depresją, niskim poczuciem własnej wartości, przechodzącymi kryzys w związku / cierpiącymi po rozstaniu. Osobami zmagającymi się z syndromem DDA/DDD, zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi, nerwicami. Jestem psychologiem pracującym głównie w nurcie Poznawczo-Behawioralnym (CBT), choć dużo czerpię z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) oraz Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT). Uważam, że każdy człowiek jest wyjątkowy i dlatego wymaga indywidualnego podejścia.erapię online prowadzę zazwyczaj w godzinach wieczornych (18.00 – 21.00 czasu polskiego lub czwartkowe i sobotnie przedpołudnia)

Rozmowa z psychologiem cennik

Konsultacja (1 – 3 spotkań )120zł / 60min.
Sesja terapeutyczna120 zł / 50 min.
terapia Kraków

Co otrzymasz decydując się na pomoc psychologa online?

Podczas konsultacji psychologicznej online otrzymasz z mojej strony, życzliwość, dyskrecję, uważność i objęcie absolutnym skupieniem wyłącznie wnoszonej przez Ciebie sprawy.

Poznasz również możliwości wsparcia – psychologiczne, terapeutyczne, coachingowe, treningowe, inne. Co jest dla Ciebie najlepsze? Która droga rozwoju jest odpowiednia? Jako odpowiedzialny towarzysz Twojej zmiany opowiem Ci w jaki sposób pracuję i w czym mogę Ci pomóc. Ważne jest dla mnie, byś mógł zadecydować, co jest dla Ciebie najwłaściwsze.

Psycholog online – mgr Wojciech Klęk

Jak już wiesz pracuję głownie w Krakowie i jeśli masz możliwość spotkania zapraszam do gabinetu. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy a przebywasz obecnie za granicą lub zwyczajnie nie masz możliwości na spotkanie na żywo, proponuję wideo rozmowę. Pomoc psychologiczną online prowadzę za pomocą komunikatorów skype, messenger czy WhatsApp. Terapię online prowadzę zazwyczaj w godzinach wieczornych (18.00 – 21.00 czasu polskiego lub czwartkowe i sobotnie przedpołudnia)

KONTAKT
Telefon / WhatsApp +48 600 759 357
E-mail: kontakt@wojciechklek.pl
Wiadomość na Facebooku m.me/wojciech.klek.86
lub ikona prawy dolny róg

Podczas konsultacji psychologicznej online, możesz się spodziewać spojrzenia na sytuację z szerszej perspektywy, bardzo dużo pytań z mojej strony, wglądu w źródło problemu oraz wsparcia. W zależności od wnoszonej sprawy, możliwość pracy wstępnej i/lub zadania do wykonania. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na mój temat zapraszam na stronę O mnie